Sklep internetowy
baner
 

HIAB SIXTEN środek do usuwania farb, gum, flamastrów z kamienia

55.0045.00
zw zm
  • HIAB SIXTEN środek do usuwania farb, gum, flamastrów z kamienia ŚRODEK-DO-USUWANIA-ARB-GUM-FLAMASTRÓW-Z-KAMIENIA
  • HIAB SIXTEN środek do usuwania farb, gum, flamastrów z kamienia ŚRODEK-DO-USUWANIA-ARB-GUM-FLAMASTRÓW-Z-KAMIENIA
Zastosowanie
Nanieść środek bezpośrednio na plamę (spryskać lub nanieść ściereczką albo przy papierowego ręcznika). Plama musi być dokładnie pokryta środkiem. Pozostawić na 1-10 sek. Usunąć rozpuszczoną plamę przy pomocy ściereczki lub ręcznika papierowego. Miejsce po plamie spłukać wodą i wytrzeć do sucha. W przypadku starych i trudnych do usunięcia plam należy pozostawić środek na 1-5 minut, wyczyścić szczotką lub szmatką i ewentualnie czynności powtórzyć. Na koniec spłukać wodą. Tekstylia: Plamy na tekstyliach należy po zastosowaniu środka dokładnie spłukać wodą lub materiał wyprać. Powierzchnie malowane: W przypadku powierzchni, które nie są pokryte powłokami termoutwardzalnymi, np szafki kuchenne, drzwi, ściany, należy środek nałożyć na szmatkę a nie bezpośrednio na powierzchnię. Plamę delikatnie usunąć i wytrzeć do czysta wilgotną ściereczką. Zaleca się najpierw wypróbować środek na mało widocznym miejscu.

Przeznaczenie
- usuwanie wymalowań typu graffiti - usuwanie plam z wina, kawy, markerów z powierzchni tekstylnych o trwałych kolorach

Uwaga

Nie stosować na Makrolon, tworzywa typu ABS, jedwab, zamsz, skórę. W przypadku wątpliwości co do trwałości materiału i koloru należy wypróbować środek na mało widocznym miejcu

 

OPAKOWANIA:


250 ml, 1 l, 5 l, 25 l - ZAPYTAJ O CENĘ


Anglia

Opinie: (1)

Ocena: 4,00
  • 4
    Preparat usunął flamaster z beżowego kamienia lecz z atramentem nie poradził sobie do końca. Lecz mogę polecić ten preparat ponieważ z większością plam sobie poradził.
    Autor: Zuzanna S. 2017-09-20

Dodaj nową opinię

55.0045.00
zw zm
projektowanie stron Katowice
Projekt i realizacja: BigCom