Sklep internetowy
baner
 

Promocje

Wyświetlaj po:
produktów
 
Znajdą Państwo tutaj produkty w rewelacyjnie niskich cenach spwodowane obniżeniem ceny ze względu na trwającą promocję.  Obniżenie ceny nie oznacza produktu przeterminowanego lub niezdatnego do użytku. Są to produkty pełnowartościowe. Zachęcamy do logowania się przy zamawianiu produktów ze względu na fakt iż otrzymaja Państwo drogą meilową KOD RABATOWY który można wykorzystacc przy następnych zakupach. Po zalogowaniu się wspisując przesłany kod otrzymujecie Państwo rabat odliczony od kwoty zamówienia. Każde następne zamówienie zwiększa Wasz rabat do wykorzystania przy następnym zamówieniu. Zaprazszamy do LOGOWANIA przy zakupach.   
Sortuj wg:    Nazwy | Ceny

ADEX środek do usuwania smug cementu, białych wykwitów i nalotów wapiennych

ADEX mocny środek do usuwania smug cementu, białych nalotów i wykwitów. Szybkie działanie, usuwa smugi cementu i resztki zapraw, usuwa białe zacieki i przebarwienia,
Cena: 49.00
4.7143
(7)

ALGES środek do usuwania zabrudzeń naturalnych, zielonych nalotów,mchów, glonów,

ALGES preparat do usuwania zabrudzeń naturalanych. koncentrat, działa samoczynnie, rozjaśnia powierzchnie...
Cena: 49.00
4.8889
(9)

bezpieczny Impregnat izolacyjny, izolacja przeciwwilgoci do kamienia HI-3000,

 Impregnat izolacyjny jest ochronną powłoką stosowaną w kamieniarstwie nagrobkowym oraz budowlanym dla tylnej powierzchni kamienia naturalnego. Chroni przed ciemnymi wykwitami oraz przebarwieniami powstałymi na wskutek działania wilgoci.
Cena: 49.00
5.0000
(10)

CLEANER Środek do usuwania plam na powierzchniach szorstkich - NOWOŚĆ

Szybko działający środek do usuwania plam wszelkiego typu z olejów, tłuszczy, woski, farby, pasty, kleje, fugi itp. Niesamowicie skuteczny przy usuwaniu plam z oleju samochodowego oraz resztek kleji i fug.
Szybki i skuteczny w działaniu.
Cena: 76.00
5.0000
(6)

COVER hybrydowa powłoka pielęgnacyjna

Pierwszy na rynku tak zaawansowany technologicznie hybrydowy preparat na bazie najnowszych polimerów. Służący do zabezpieczania powierzchni z kamienia naturalnego, kompozytów i konglomeratów z dodatkiem kamienia naturalnego, gresu czy ceramiki. Naniesiona powłoka zapobiega brudzeniu się powierzchni oraz osadzaniu się kamienia z wody użytkowej tworząc niewidzialny film ochronny na powierzchniach gładkich i błyszczących. 

 

Cena: 60.00
5.0000
(2)

MEBA CLEAN do czyszczenia kostki brukowej i płyt tarasowych

MEBA clean jest nowej generacji, opartym na technologii połączenia mocnych związków czyszczących z preparatmi pianowymi. W ten sposób powstał preparat w formie koncentratu bezpieczny dla czlowieka, zwierząt i roślinności. Dzięki odpowiedniemu doborowi składników preparat posiada doskonałe właściwości czyszcącze zabrudzenia pochodzenia roślinnego, zwierzecego oraz naturalnego.
Cena: 43.00
4.7500
(8)

Piła tarcza diamentowa PROTURBO Ficina

TARCZA DIAMENTOWA DO GRANITU I PIASKOWCA  PROTURBO 
ze wzmocnionym ostrzem i dłuą żywotnoscią diamentu.
Wzmocniona tarcza nie pęka podcza pracy.
Cena: 90.00
5.0000
(2)

Piła, tarcza diamentowa do cięcia granitu TURBO FICINA

Tarcza do granitu TURBO - szybkie cięcie
Cena: 70.00
5.0000
(4)

rzepy do polerowania na sucho 100mm FICINA Dry Flex 5-step

rzepy do polerowania na sucho krążek 100mm.
PERFEKCYJNY POLER 5-step
 
Cena: 38.00
5.0000
(1)

1 2
projektowanie stron Katowice
Projekt i realizacja: BigCom