Sklep internetowy
baner
 

impregnat do kostki brukowej

Wyświetlaj po:
produktów
Znajdziecie tutaj Państwo preparaty do czyszczenia kostki brukowej, płyt tarasowych oraz wszelkiego rodzaju wyrobów z betonu i betonu architektoniczengo. Polecane preparaty sa środkami sprawdzonymi na bruku dając dlugotrwałe zabezpieczenie przed wodą opadową oraz rozlanym olejem na kostkę.
Sortuj wg:    Nazwy | Ceny

bardzo dobry impregnat do kostki brukowej i płyt tarasowych MEBA MAX

MEBA max jest nowej generacji impregnatem do kostki brukowej i płyt tarasowych, opartym na światowej technologii związków ochronnych z makymalnym wydobyciem koloru.

Cena: 55.00
4,80
(10)

DYNASIL FLOOR impregnat do kostki brukowej i kamienia naturalnego

SILANOWO – POLIMEROWY PREPARAT DO IMPREGNACJI OCHRONNEJ KOSTKI BRUKOWEJ, POSADZEK BETONOWYCH I KAMIENNYCH. OCHRONA PRZED WODA I OLEJAMIROZPUSZCZALNIKOWY 
Cena: 58.00
1,00
(1)

Impregnat AQUA z efektem mokrego kamienia

Mrozoodporny impregnat dający efekt "mokrego kamienia". Posiada bardzo dobre właściwości pielęgnujące. 
Cena: 26.00
0,00
(0)

Impregnat do kostki brukowej DYNASIL ST -BRUK

Silanowo – Teflonowy preparat do impregnacji ochronnej przeciwko wodzie i olejom – ”efekt mokrej kostki” - bezrozpuszczalnikowy

Dynasil® ST-bruk jest przeznaczony do impregnacji posadzek wykonanych z nasiąkliwych materiałów budowlanych, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Doskonale nadaje się do zabezpieczenia kostki brukowej, posadzek betonowych, jak również posadzek wykonanych z kamieni naturalnych, w tym również na podłoża silnie alkaiczne.

Dzięki innowacyjnej technologii preparat nadaje powierzchni właściwości hydro i oleofobowe dzięki czemu zabezpiecza powierzchnia jest odporna na działanie wody oraz tłustych plam np. po oleju silnikowym.

Cena: 53.00
0,00
(0)

Impregnat Dynasil WET pogłębiający kolor

 Impregnat oleofobowy i hydrofobowy z efektem "mokrego kamienia"
Cena: 77.50
5,00
(1)

Impregnat hydrofobizujący do kostki brukowej GREINPLAST HB

impregnat GREINPLAST HB Służy do do zabezpieczania oleo- i hydrofobowego powierzchni kostki brukowej i innych poziomych podłoży betonowych wokół budynków (np. podjazdy, chodniki), jak i tereny stacji benzynowych, warsztaty samochodowe, parkingi, inne ciągi piesze. Blokuje wnikanie w podłoże różnego rodzaju zanieczyszczeń chroniąc przed plamami z olejów naturalnych, syntetycznych i smarów, a w przypadku ich powstania - ułatwia usuwanie. W przypadku kostki brukowej dodatkowo poprawia jej wygląd poprzez trwałe ożywienie koloru tzw. efekt „mokrej kostki”.
Cena: 38.00
0,00
(0)

MEBA PROTECT impregnat do kostki brukowej i płyt tarasowych

MEBA protect jest najnowoczeszym oleofobowym  impregnatem, opartym na innowacyjnej technologii związków ochronnych bezpiecznych dla czlowieka i zwierząt.

Cena: 35.00
5,00
(5)

NANO GOLD impregnat hydro i oleofobowy przeciw plamom

- zabezpiecza przed wodą i plamami
- działanie impregnatu do 8 lat
- do wewnątrz i na zewnątrz


Cena: 65.00
5,00
(3)

projektowanie stron Katowice
Projekt i realizacja: BigCom