Sklep internetowy
baner
 

impregnat do klinkieru i cegły

Wyświetlaj po:
produktów

Impregnat do cegły

 
Poniższe impregnaty są stosowanymi środkami ochronnymi przed wnikaniem wody opadowej, wilgoci w głąb fug poprzez dezaktywacje mikro rys i pęknięć na kominach zbudowanych z cegły a niejednokrotnie w głąb elewacji budynków wykonanej z cegły klinkierowej. Impregnaty te posiadaja doskonałe właściwości ochronne a jednocześnie pozwalają na dyfuzję pary wodnej na zewnątrz  tzw.oddychanie murów w budynkach z cegły.
Impregnaty posiadają własciwości zatrzymania pojawiających sie wykwitów wapiennych na cegłach i fugach . Posiadają mozliwość wydobycia koloru tzw. efekt mokrej powierzchni co doskonale poprawia efekt wizualny i estetyczny cegły lub klinkieru. Polecane impregnaty nadają się do każdego rodzaju klinkieru i cegły maszynowej lub ręcznie formowanej.
 

Jaki impregnat do starej cegły?

 
Wybierając impregnat do cegły na początku określamy jaki efekt chcemy osiągnąć. Różne środki w specyficzny sposób impregnują cegłę. Możemy uzyskać efekt bardzo wyrazistego koloru, ponieważ impregnat ożywia cegłe. Istnieje także możliwość, aby cegła czy klinkier zostały pokryte niewidoczną strukturę ochronną. 
 

Impregnat do cegły

 

Impregnaty do cegły i klinkieru dostępne w naszym sklepie internetowym to m.in Dynasil® Klinkier, który jest wysokiej jakości środkiem gotowym do użycia bez uprzedniego rozcieńczania. Producent zaleca stosowanie Dynasil® Klinkier do cegieł i płytek klinkierowych, głównie na elewacjach i ogrodzeniach. Dowiedz się więcej o impregnacie firmy Dynasil. Jeżeli zależy nam na produkcie typowo pielęgnacyjnym, pogłębiającym kolor oraz strukturę, to idealny będzie LITHOFIN do klinkieru, kafelków i ceramiki.

Dla wymagających mamy doskonale pogłębiający kolor impregnat do kamienia Hydrostone Gold. Mogło by się wydawać że jest on przeznaczony do innego rodzaju kamienia jednak jak wskazały testy, znakomicie sprawdza się w przypadku cegły i klinkieru. Pogłębia kolor trwale i nieodwracalnie, dzięki właściwościom oleofobowym zabezpiecza przed wnikaniem tłuszczy i olejów. Ten impregnat do cegły i klienkieru jest jak najbardziej bezpieczny, dlatego świetnie sprawdza się tak na zewnątrz jak i wewnątrz. Zapraszamy do zapoznania sie z testem impregnatu. Hydrostone Gold to idealna alternatywa dla impregnatu Ager.

 

Impregnat do cegły wewnątrz 

 

Poszukującym najnowszych rozwiazań technologicznym prezentujemy Impregnat NANO. Dzięki nanotechnologii impregnat praktycznie całkowicie ogranicza wchłanianie wody. Świetnie sprawdza się w przypadku powierzchni pionowych i poziomych. Pozwala zachować naturalną barwę, nie zmienia koloru. Sprawdź pełne możliwosci impregnatu NANO.

Impregnat do cegły i klinkieru Keramic wyróżnia się właściwościami przeznaczonymi idealnie dla cegły i klinkieru. Wspomaga samoczyszczenie nie zmieniając jednocześnie barwy, zamyka kapilary i wzmacnia strukturę, zabezpiecza przed warunkami atmosferycznymi. Do czego stosowac Keramic? Cegły, cegły ceramiczne, cegła ręcznie formowana, cegła klinkierowa, klinkier i wiele więcej. Zapoznaj się z impregnatem do cegły i klinkieru Keramic.

 

Sortuj wg:    Nazwy | Ceny

OLEJ DO KLINKIERU Lithofin- impregnat

Olej do klinkieru, cegły, nie glazurowanych kafelków. Wzmacnia naturalna strukturę koloru, bez połysku, czyni podłoże odporniejszym na plamy i ułatwia pielęgnację. 
Cena: 70.00
0,00
(0)

DYNASIL KLINKIER impregnat do klinkieru i cegły

DYNASIL KLINKIER
Nowoczesny preparat do wodoodpornej impregnacji klinkieru, na bazie silanów i siloksanów, w praktycznie bezwonnym rozpuszczalniku.
Cena: 48.00
5,00
(2)

HYDROWET impregnat efekt mokry kamień, pogłębiajacy kolor

 Podkreśla i wyostrza strukturę kamienia. Bardzo dobre właściwości ochronne również na powierzchniach polerowanych.
 
Cena: 70.00
5,00
(8)

KERAMIC impregnat do cegły i klinkieru

- doskonałe właściwości hydrofobowe
- przeciwdziała wykwitom i zabrudzeniom
- wzmacnia impregnowaną powierzchnię 
Cena: 43.00
4,75
(4)

NANO impregnat hydrofobowy

- zabezpiecza przed wodą i brudem
- stosowanie wewnątrz i na zewnątrz
- działanie impregnatu do 8 lat

Cena: 80.00
5,00
(5)

projektowanie stron Katowice
Projekt i realizacja: BigCom