Sklep internetowy
baner
 

KLEJE WYSOKOELASTYCZNE

Wyświetlaj po:
produktów
Kleje te są wodo- i mrozoodporne, cienkowarstwowe do 1cm zaprawa klejąca do wykończeń wewnętrznych i zewnętrznych, podłogowych i ściennych. Może być stosowany na ścianach, podłogach, tarasach, balkonach, posadzkach z ogrzewaniem podłogowym, w metodzie płytki na płytki a także przy klejeniu płytek w strefie cokołowej budynków ocieplanych z użyciem styropianu lub wełny.
Zastosowanie tych klejów jest wszędzie tam gdzie wymagane są najwyższe normy elastyczności i wytrzymałości.
Sortuj wg:    Nazwy | Ceny

Klej do marmuru i kamienia naturalnego elastyczny GREINPLAST P 70 LD

Klej GREINPLAST PM służy do przyklejania płytek o niskiej nasiąkliwości oraz płytek z kamieni naturalnych (granitowych, marmurowych, itp.). Klej jest wodo- i mrozoodporny, klasyfikowany jako cienkowarstwowa do 0,7 cm cementowa zaprawa klejąca do wykończeń wewnętrznych podłogowych i ściennych lub zewnętrznych ściennych, typu C2TE. Może być stosowany na stabilne, nieodkształcalne podłoża mineralne takie jak: tynki cementowe, cementowo-wapienne i gipsowe, mury z cegieł i pustaków ceramicznych, mury z betonu komórkowego, powierzchnie betonowe, itp.
Cena: 72.00
0,00
(0)

Klej do marmuru i kamienia naturalnego GREINPLAST P 80 LD

WYSOKIEJ JAKOŚCI KLEJ DO PŁYTEK Z KAMIENI NATURALNYCH, WYSOKOELASTYCZNY.
MROZO I WODNO ODPORNY.
Cena: 90.00
5,00
(2)

KLEJ I SZCZELIWO elastyczny klej mrozoodporny czarny Wurth

Mrozoodporna, jednoskładnikowa masa klejowa poliuretanowa stosowana do elastycznego łączenia kamieni z metalem i podłożami budowlanymi. Zachowuje wysokie właściwości elastycznego i skutecznego połączenia.
Odporny na działanie wysokich i niskich temperatur.
Cena: 35.00
5,00
(3)

KLEJ I SZCZELIWO elastyczny klej mrozoodporny szary Wurth

Mrozoodporna, jednoskładnikowa masa klejowa poliuretanowa stosowana do elastycznego łączenia kamieni z metalem i podłożami budowlanymi. 
Cena: 35.00
5,00
(2)

projektowanie stron Katowice
Projekt i realizacja: BigCom