Sklep internetowy
baner
 

Klej do marmuru i kamienia naturalnego elastyczny GREINPLAST P 70 LD

72.00
zw zm
  • Klej do marmuru i kamienia naturalnego elastyczny  GREINPLAST P 70 LD Klej-do-marmuru-i-kamienia-naturalnego-elastyczny-greinplast-pm
Klej GREINPLAST PM służy do przyklejania płytek o niskiej nasiąkliwości oraz płytek z kamieni naturalnych (granitowych, marmurowych, itp.). Klej jest wodo- i mrozoodporny, klasyfikowany jako cienkowarstwowa cementowa zaprawa klejąca do wykończeń wewnętrznych podłogowych i ściennych lub zewnętrznych ściennych, typu C2TE. Może być stosowany na stabilne, nieodkształcalne podłoża mineralne takie jak: tynki cementowe, cementowo-wapienne i gipsowe, mury z cegieł i pustaków ceramicznych, mury z betonu komórkowego, powierzchnie betonowe, itp.
 
Przygotowanie zaprawy klejącej: Zawartość opakowania (25 kg) wsypać do ok. 6,0-6,75 l czystej, chłodnej wody i intensywnie wymieszać do uzyskania jednorodnej masy bez grudek. Zaprawę odstawić na 5 min., po czym ponownie wymieszać.
Przyklejanie płytek: Zaprawę klejową nakładać na podłoże pacą zębatą a następnie dociskać do niego płytki. Jeżeli zaprawa nie klei się już do płytki należy usunąć starą warstwę zaprawy i nanieść nową. Ilość kleju tak dobrać, by po dociśnięciu płytki klej pokrył co najmniej 65% jej powierzchni, a w przypadku płytek wielkoformatowych 100% powierzchni. Wytrzymałość użytkową zaprawa osiąga po upływie 48 godzin.


Polska

Opinie: (0)

Ocena: 0,00

Dodaj nową opinię

72.00
zw zm
projektowanie stron Katowice
Projekt i realizacja: BigCom