Sklep internetowy
baner
 

preparaty do nagrobków

Wyświetlaj po:
produktów
Polecamy Państwu sprawdzone preparaty do impregnacji nagrobków z lastryco, granitów czy piaskowca. Tak aby ochronić nagrobek przed wnikaniem wody i degradacji w przyszłości chłonnych kamieni, porastaniem mchów i zielonych nalotów na nagrobkach z piaskowca a także impregnaty do kostki brukowej przy nagrobkach które zabezpieczą przed niszcenie betonu. Polecany impregnaty posiadają własciwości ochronne a także wzmacjające beton i pogłębiajace kolor kostki tak aby stał sie intensywny i ładnie wyglądający.  Także preparaty do czyszczenia nagrobków z granitu i piaskwca dobrane sa tak aby nie zniszczyły struktury kamienia lub połysku co się często zdarza przy stosowaniu niewłaściwych środkow chemicznych. Natomiast proponowane środki do pielęgnacji nagrobków zapewnią szybką, skuteczną i właściwą pielęgnację kamienia bez mozliwości zniszczenia lub uszkodzenia nagrobka.
Sortuj wg:    Nazwy | Ceny

ADEX środek do usuwania smug cementu, białych wykwitów i nalotów wapiennych

ADEX mocny środek do usuwania smug cementu, białych nalotów i wykwitów. Szybkie działanie, usuwa smugi cementu i resztki zapraw, usuwa białe zacieki i przebarwienia,
Cena: 55.00
4,50
(12)

ALGES środek do usuwania zabrudzeń naturalnych, zielonych nalotów,mchów, glonów,

ALGES preparat do usuwania zabrudzeń naturalanych. koncentrat, działa samoczynnie, rozjaśnia powierzchnie...
Cena: 55.00
4,92
(13)

antyplama BLOCKER FLEKK impregnat przeciw plamom

 Impregnat przeciw plamom do powierzchni z kamienia naturalnego i blatów kamiennych.
Maksymalna i długotrwała ochrona. 100% skuteczność.
Cena: 50.00
5,00
(9)

bardzo dobry impregnat MEBA MAX do kostki brukowej i płyt tarasowych

MEBA MAX  jest nowej generacji impregnatem do kostki brukowej i płyt tarasowych, opartym na światowej technologii związków ochronnych z makymalnym wydobyciem koloru.

Cena: 55.00
4,88
(17)

bardzo skuteczna pasta OIL free do usuwania plam z tłuszczu, oleju, wosku

SKUTECZNE CZYSZCZENIE BEZ KOMPROMISU
Doskonale usuwa plamy z tłuszczu, po oleju na kostce brukowej.

Cena: 55.00
4,90
(21)

COVER hybrydowa powłoka pielęgnacyjna

Pierwszy na rynku tak zaawansowany technologicznie hybrydowy preparat na bazie najnowszych polimerów. Służący do zabezpieczania powierzchni z kamienia naturalnego, kompozytów i konglomeratów z dodatkiem kamienia naturalnego, gresu czy ceramiki. Naniesiona powłoka zapobiega brudzeniu się powierzchni oraz osadzaniu się kamienia z wody użytkowej tworząc niewidzialny film ochronny na powierzchniach gładkich i błyszczących. 

 

Cena: 65.00
5,00
(9)

DYNASIL Kamień impregnat hydrofobizujący

Dynasil® Kamień jest gotowym do użycia, wysokiej jakości środkiem hydrofobizującym, przeznaczony do impregnacji wszelkiego rodzaju kamieni naturalnych na elewacjach i ogrodzeniach, w tym także na podłoża silnie alkaiczne.

Dynasil® Kamień posiada zdolność samoistnego reagowania z mineralnymi materiałami budowlanymi. Tworząca się substancja aktywna dzięki trwałemu wiązaniu chemicznemu z zabezpieczoną powierzchnią tworzy niewidoczną impregnacje ochronną o bardzo długotrwałym i skutecznym działaniu. Jednocześnie tworząca się błonka  spaja kruszące się fragmenty materiału zwiększając tym samym jego wytrzymałość mechaniczną i podnosząc mrozoodporność impregnowanych powierzchni.

Cena: 45.50
5,00
(1)

GROBSTONE płyn do czyszczenia i pielęgnacji nagrobków

NOWOŚĆ NA RYNKU POLSKIM!!!! PŁYN DO CZYSZCZENIA NAGROBKÓW. Bardzo dobrze usuwa zabrudzenia,nie pozostawia smug,myje i pielęgnuje,intensyfikuje barwę kamienia. 
Cena: 25.00
5,00
(10)

HYDROSTONE GOLD impregnat do kamienia pogłębiajacy kolor, efekt mokry kamień

 Podkreśla i wyostrza strukturę kamienia. Bardzo dobre właściwości ochronne również na powierzchniach polerowanych.


Cena: 55.00
4,56
(9)

1 2
projektowanie stron Katowice
Projekt i realizacja: BigCom