Sklep internetowy
baner
 

preparaty do nagrobków

Wyświetlaj po:
produktów
Polecamy Państwu sprawdzone preparaty do impregnacji nagrobków z lastryco, granitów czy piaskowca. Tak aby ochronić nagrobek przed wnikaniem wody i degradacji w przyszłości chłonnych kamieni, porastaniem mchów i zielonych nalotów na nagrobkach z piaskowca a także impregnaty do kostki brukowej przy nagrobkach które zabezpieczą przed niszcenie betonu. Polecany impregnaty posiadają własciwości ochronne a także wzmacjające beton i pogłębiajace kolor kostki tak aby stał sie intensywny i ładnie wyglądający.  Także preparaty do czyszczenia nagrobków z granitu i piaskwca dobrane sa tak aby nie zniszczyły struktury kamienia lub połysku co się często zdarza przy stosowaniu niewłaściwych środkow chemicznych. Natomiast proponowane środki do pielęgnacji nagrobków zapewnią szybką, skuteczną i właściwą pielęgnację kamienia bez mozliwości zniszczenia lub uszkodzenia nagrobka.
Sortuj wg:    Nazwy | Ceny

ADEX środek do usuwania smug cementu, białych wykwitów i nalotów wapiennych

ADEX mocny środek do usuwania smug cementu, białych nalotów i wykwitów. Szybkie działanie, usuwa smugi cementu i resztki zapraw, usuwa białe zacieki i przebarwienia,
Cena: 49.00
4,71
(7)

ALGES środek do usuwania zabrudzeń naturalnych, zielonych nalotów,mchów, glonów,

ALGES preparat do usuwania zabrudzeń naturalanych. koncentrat, działa samoczynnie, rozjaśnia powierzchnie...
Cena: 49.00
4,86
(7)

ANTYPLAMA impregnat przeciw plamom

 Impregnat przeciw plamom do powierzchni z kamienia naturalnego i blatów kamiennych.
Maksymalna i długotrwała ochrona. 100% skuteczność.
Cena: 50.00
5,00
(5)

bardzo skuteczna pasta OIL free do usuwania plam z tłuszczu, oleju, wosku

SKUTECZNE CZYSZCZENIE BEZ KOMPROMISU
Doskonale usuwa plamy z tłuszczu, po oleju na kostce brukowej.

Cena: 55.00
4,91
(11)

DYNASIL Kamień impregnat hydrofobizujący

Dynasil® Kamień jest gotowym do użycia, wysokiej jakości środkiem hydrofobizującym, przeznaczony do impregnacji wszelkiego rodzaju kamieni naturalnych na elewacjach i ogrodzeniach, w tym także na podłoża silnie alkaiczne.

Dynasil® Kamień posiada zdolność samoistnego reagowania z mineralnymi materiałami budowlanymi. Tworząca się substancja aktywna dzięki trwałemu wiązaniu chemicznemu z zabezpieczoną powierzchnią tworzy niewidoczną impregnacje ochronną o bardzo długotrwałym i skutecznym działaniu. Jednocześnie tworząca się błonka  spaja kruszące się fragmenty materiału zwiększając tym samym jego wytrzymałość mechaniczną i podnosząc mrozoodporność impregnowanych powierzchni.

Cena: 45.50
0,00
(0)

HYDROSTONE GOLD impregnat do kamienia pogłębiajacy kolor tzw. efekt mokry kamień

 Podkreśla i wyostrza strukturę kamienia. Bardzo dobre właściwości ochronne również na powierzchniach polerowanych.


Cena: 55.00
4,33
(6)

Impregnat WET LOOK pogłębiający kolor B-CHEM

Produkt może być stosowany do impregnacji marmuru, granitu, konglomeratu, trawertynu oraz innych kamieni do pogłębienia koloru, uwidocznienia na polerowanej i szorstkiej powierzchni a także na powierzchniach antico. Doskonale zabezpiecza przed wodą i wszelkimi tłuszczami.
Może być używany zarówno do wnętrz jak i na zewnątrz budynków.


 
Cena: 92.00
3,00
(1)

Lithofin DO GRUNTOWNEGO CZYSZCZENIA

Zalecany do wyrobów z marmuru, dolomitu, trawertynu, piaskowca i betonu. Do gruntownego czyszczenia wszystkich kamieni naturalnych i sztucznych jak np. mury, ścieżki, chodniki, schody, tarasy, itp. 
Nie niszczy powierzchni wykonanych z delikatnych kamieni naturalnych.

Cena: 70.00
0,00
(0)

MEBA CLEAN do czyszczenia kostki brukowej i płyt tarasowych

MEBA clean jest nowej generacji, opartym na technologii połączenia mocnych związków czyszczących z preparatmi pianowymi. W ten sposób powstał preparat w formie koncentratu bezpieczny dla czlowieka, zwierząt i roślinności. Dzięki odpowiedniemu doborowi składników preparat posiada doskonałe właściwości czyszcącze zabrudzenia pochodzenia roślinnego, zwierzecego oraz naturalnego.
Cena: 43.00
4,71
(7)

1 2
projektowanie stron Katowice
Projekt i realizacja: BigCom